Papírové nebe končí, a proto vyprodáváme veškeré skladové zásoby za likvidační ceny. Z důvodu výprodeje (a vyššího počtu objednávek) se může doba expedice vaší zásilky prodloužit až na 3 pracovní dny.

O nás

Nejsme specialisté. Prostě nás to baví.

Papírové nebe vzniklo v únoru 2016 a je teprve v plenkách. Díky několika problémům trvalo dlouho, než jsme vlastně mohli pořádně začít, ale zvládli jsme to a v budoucnu to bude jen a jen lepší. Budete s námi u toho?

Zaměřujeme se na prodej papírnictví - dekoračních lepicích pásek a samolepek. V budoucnu plánujeme rozšířit sortiment i na bločky a sešítky, roztomilé tužky, penály a další kawaii věci, které k životu nepotřebujeme!

Washi pásky a samolepky najdou uplatnění téměř všude. Můžete si s jejich pomocí zvýraznit důležité schůzky ve svém diáři. Využijete je například při scrapbookingu a ostatních rukodělných činnostech. A co teprve dekorování předmětů - ozdobte si obyčejný hnědý rámeček s rodinnou fotkou. Dodejte hodinám trochu barev. Přišly vám čajové svíčky nehezké? Oblepte si je. Nebo rovnou celý kus nábytku! Pásky mají široké využití, které může být omezené pouze vaší představivostí.

Nesmírně si vážíme vaší zpětné vazby - uvítáme tipy na zlepšení stránek či produkty, které vám v naší nabídce chybí a které byste u nás rádi našli.


Magdaléna
Vždycky jsem byla blázen do nakupování věcí, které k životu nepotřebuju – ať už šlo o hrníčky, polštáře, cokoliv s kočkami nebo právě papírnictví. Nevěnuju se scrapbookingu a na tvoření jsem levá, ale i tak jsem v průběhu let zvládla nashromáždit úctyhodný počet washi pásek a samolepek, kterými si zdobím svůj diář. Dokázala jsem strávit hodiny vybíráním pásek, které si objednám.

A teď? Teď se mi plní sen. Sen být samostatná a závislá jen sama na sobě. A jako bonus můžu strávit hodiny vybíráním pásek pro vás (a nemít výčitky, že jsem hodiny nedělala nic užitečného) <3


Ti ostatní
Nebe by nevzniklo bez pomoci dalších lidí, kteří si rozhodně zaslouží být jmenováni.
Lucie (Číča v kleci), která vytvořila nejnádhernější logo. Dalia, Eva, Marie a ostatní, které na sociální síti musely (a ještě nějaký čas budou muset) poslouchat moje stížnosti a nadávky a které přispěly svými radami a zkušenostmi.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.