Papírové nebe končí, a proto vyprodáváme veškeré skladové zásoby za likvidační ceny. Z důvodu výprodeje (a vyššího počtu objednávek) se může doba expedice vaší zásilky prodloužit až na 3 pracovní dny.

Washi páska "Světle zelené puntíky"

  • 45 Kč 20 Kč –44 %
  • (3 ks) Skladem
25 Kč
Kategorie: Washi pásky
Materiál: washi papír
Šířka: 1.5cm
Návin: 10m
 

Pásky jsou vyrobené z japonského papíru, který může být vyroben z rýže, bambusu, vláken z kůry stromu gampa, nebo třeba také z konopí. Pásky jsou pevné a pružné, snadno se s nimi pracuje - stačí utrhnout a lepit, nůžky k práci s páskami potřebujete jedině tehdy, chcete-li rovný kraj, jinak nejsou nutností. Největší výhodou washi pásek je lehké sejmutí. Z hladkých povrchů, například ze dřeva a skla, je sejmutí naprosto bezproblémové a lepidlo nezanechává stopy; ze zdí jdou pásky odlepit většinou také snadno, stejně jako z papíru. Ale mějte na paměti, že každá páska je jiná, některá lepí více, některá méně.

Washi pásky, také známé jako dekorační pásky či anglicky masking tape, najdou využití při různorodé práci s papírem, ať už jde o tvoření přáníček, balení dárků, scrapbooking, postcrossing, či plánování a zdobení diářů, deníků.

Tady to ale nekončí, washi pásky mají širokou škálu využití při všech dekorativních počinech a rukodělných činnostech - můžete s nimi ozdobit jakýkoliv materiál a povrch od nábytku, přes sklo až například ke zdem. Pásky jsou vyrobené z přírodního materiálu, využít je můžete tedy i při výtvarných činnostech s dětmi.

Nemáte výtvarný talent? Nevadí, washi pásky budete i tak milovat. Co si ozdobit kryt na mobilu, počítačovou klávesnici nebo třeba dveře? Olepit můžete cokoli. Jakýkoliv obyčejný předmět můžete díky washi páskám rozjasnit a udělat z něj tak designový kousek.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.